Filip Turczyński

O autorze

O sobie pisze się ponoć najtrudniej. I chyba tak jest w rzeczywistości bo zachodzę już w głowę, który to już raz próbuję tutaj złożyć kilka sensownych zdań.

Spróbuję zatem po kolei. Urodziłem się na tyle późno by nie doświadczyć na własnej skórze powiedzenia „bo za PRL było…”.
Nie pamiętam jak było. Mój okres dzieciństwa przypadł na końcówkę lat ‘80 i początek ’90 kiedy to jadło się gumy Donald i popijało oranżadą Ptyś.
Od tamtej pory mam ogromny sentyment do tamtego okresu, dlatego gdy w telewizji widzę stare japońskie anime (Dragon Ball!) lub jedzenie – zwyczajnie wsiąkam w temat.

Życie zawodowe

Na życie zarabiam wytykając innym błędy. Miałem okazję dorzucić swoich parę groszy przy narodzinach legendy – gry komputerowej Wiedźmin – by na blisko 11 lat porzucić produkcję gier komputerowych na rzecz telefonów komórkowych. Trafiłem na wspaniały okres pełnej transformacji z prostych telefonów na wybuch popularności pierwszych Androidów.
Na własnej skórze obserwowałem śmierć Windows Mobile, Symbiana i wielu innych platform oraz narodziny systemów operacyjnych obecnej generacji.
Gdy nasyciłem się technologią – wróciłem do pracy przy grach. Obecnie jestem QA Leadem w firmie ATGames gdzie odpowiadam za jakość wydawanych przez nas gier mobilnych.

Życie prywatne

W życiu prywatnym najbardziej cenię sobie przede wszystkim spokój ducha. A ten mogę osiągnąć realizując choćby swoje marzenia, rozwijać pasję i zainteresowania oraz spędzając czas z rodziną.

Chociaż moje zainteresowania są rozległe na pierwszy plan wysuwają się zdecydowanie gry i technologie. Nie bądź zatem zaskoczony, że dominują one na moim blogu.
Uwielbiam również patrzeć w gwiazdy, majsterkować oraz poznawać nowych ludzi. O tym wszystkim poczytasz na moim blogu.

Moim hasztagiem jest #rozkminanadzis, pod którym dzielę się swoimi codziennymi spostrzeżeniami.

Wśród moich marzeń jest wyjazd do Ameryki Południowej i zwiedzić Chile, Argentynę oraz Brazylię a w drodze powrotnej zahaczyć o Australię.

Na razie zaś skupiam się na życiu codziennym oraz towarzyszę mojej żonie Klaudynie w podróżach po Polsce. Jeżeli interesuje cię co warto zwiedzić i zobaczyć koniecznie zajrzyj na jej bloga skomplikowane.pl

Cieszę się, że tu zajrzałeś. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną dłużej i poznamy się lepiej. Jeżeli chcesz wiedzieć o mnie więcej, możesz obserwować mój prywatny profil:


Czasami na blogu pojawiają się też gościnne wpisy od moich bliskich kolegów:

Adrian Wojda

Adrian Wojda
Gadżeciarz. Niedzielny rowerzysta. Wyznawca cięższych brzmień, chociaż nie pogardzi Pink Floydem. Wielki fan motoryzacji pomimo braku prawka.
Pan Nikczemny

Pan Nikczemny
Zapalony gracz. Obecnie #consolepeasant, ale kiedyś awansuje na #pcmasterrace. Fan nowych technologii. Wierny swojej pracy oraz pizzy.
Bartek Cieślak

Bartek Cieślak
Niepoprawny optymista-introwertyk. Uzależniony od gier i spaghetti. Fan nowych technologii. Buntownik z charakteru.