Strona główna » W końcu Apple doda funkcję, o której wszyscy mówią od lat

W końcu Apple doda funkcję, o której wszyscy mówią od lat

Ile można czekać?

Odnoszę czasem wrażenie, że Apple opóźnia implementację niektórych funkcji tylko po to by się droczyć ze swoimi użytkownikami. Ewentualnie, żeby zrobić im na złość. Wszak, już dziś robi z nich naiwniaków, proponując kolejne rozwiązania.

Bo nie wiem ile można czekać na diodę powiadomień

Apple złożyło patent, w którym da się zauważyć, że logo Apple będzie podświetlane i służyło jako dioda powiadomień. Niby nic, wszak wszyscy pamiętamy laptopy tej marki w których takie logo już się świeciło. Sęk w tym, że o tym rozwiązaniu słyszę od czasów pierwszego iPhone’a. Tak. Ponad 10 lat zajęło Apple’owi wysłuchanie pomysłu, który użytkownicy podrzucili mu pierwszego dnia.

Czekam na falę „emejzingu” na kolejnej premierze

Toć to rewolucyjne rozwiązanie! W dodatku zrobione na opak, bo przecież klienci i tak to kupią. Nie dodadzą diody od frontu, tak jak w każdym typowym telefonie komórkowym. Miejsce, które jest dla wszystkich naturalne, pożądane i intuicyjne. Zamiast tego będzie na pleckach. Zatem leżąc wyświetlaczem do góry (a dam głowę, że tak jest najczęściej) dalej nikt nie dostrzeże, że jakaś wiadomość do niego przyszła.

Czekam na kolejne rewolucyjne pomysły

Wpis trochę złośliwy, nie przeczę. Android i Windows również mają swoje problemy, ale ile można czekać na implementację – bądź co bądź – prostych rozwiązań, które faktycznie ułatwiają ludziom życie?

Filip Turczyński

Chcesz więcej? Dołącz do grupy!

Spodobało się? Polub! :)